VIDEOKLIPY

Oficiální videoklip ke skladbě Vzpomínkách. Písnička je o mých vzpomínkách, o tom co si myslím o životě a na co mám dobré vzpomínky.

Tuto písničku bych rád věnoval mé přítelkyni, protože ji miluji a je jediná na které mi nejvíce s rodiny záleží a která mi nikdy neublížila. Písnička je o tom jak jsem ji potkal a také jak jsem ji dříve oslovil ještě před tím než jsme se dali do hromady. Písnička i videoklip je dojemný a rád bych také poděkoval všem co se na videoklipu podíleli a vydrželi to se mnou i když to nebylo jednoduché, velké díky a mám vás všechny rád.

Máme pro vás oficiální videoklip ke skladbě Přátelství. Písnička je o tom že každý má nějakého přítele na kterého se může spolehnout. Zajít si na pivo nebo jen tak si užívat života.

Oficiální videoklip k písničce Cítím. Každý s nás má nějaké city, někdo se rozbrečí a někdo zase usměje. To je smysl života, který je postavený na cítění světa a okolí.

Videoklip ke skladbě Máma je mojí největší citovou záležitostí. Můj život nikdy nebyl tak jednoduchý a také ani moje dětství. Touto skladbou bych chtěl vyjádřit velké dík mé rodině.

Písnička o Démonech v našich duších, je to písnička o tom že nikdo není dokonalý. Že každý spadne na hubu ale každý je taky silný aby dokázal vstát, oklepat se a jít dál.

Každý s nás potká v životě několikrát pravou lásku, ale život je krátký na to aby jsme dělali kompromisy. Život si máme užít na plno a využít ho tak aby jsme byli šťastný.

Plníme si svoje sny, užíváme si lásky a to jen díky bohu který nám nadělil život takový jaký máme. Proto žijme naplno dokud jsme tady a máme sílu.